| Marian187 a întrebat:

Salut, as avea si eu nevoie de ajutorul vostru, nu o sa scriu prea bine problema, dar o sa incerc. - Deci, cand intru in Counter Strike 1.6 imi apare o eroare (Screen Rezolution set 1024x768(32 bit) ceva de genu.)
si nu stiu cum sa o rezolv, (in setari nu-mi apare cfg) va rog, ma puteti ajuta? - dau funda sau ce se poate daca ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Diavolo18 a răspuns:

Incearca cu o rezolutie mai mica. Sau uita-te sa ai aceeasi rezolutie in joc ca si monitorul.

| Marian187 explică (pentru Diavolo18):

Nu imi porneste jocul, cand vreau sa intru in el, imi da direct eroarea (se face ecranul negru si este un dreptunghi alb cu rosu si se plimba pe ecran, scrie error. nu mai stiu cum)

| Marian187 explică (pentru Diavolo18):

Am rezolvat singur asta, dar mersi pentru ajutor (am uitat ca exista redit. si na)