Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si nu prea stiu cum sa o rezolv, asa ca am nevoie de ajutorul vostru. Am de curand un Lg p350 (Optimus me) si nu se mai deschide. Apare sigla de la Lg, iar tastele se aprind si se inchid continuu. Ma puteti ajuta sa rezolv problema, va rog?

3 răspunsuri:
| RELIABLE a răspuns:

Salut. E o problema de soft. Du-te cu el si resofteaza-l. Daca e in garantie nu suporti tu costurile, dar daca nu o sa platesti intre 50 si 70 lei. Succes.

| Lungu_Florin_1993 a răspuns:

Softul sau ledurile.
Oricum du-te la cineva care se pricepe la reparat telefoane.
Daca ai garantie foloseste-o!