| rRamses a întrebat:

Salut, as dori o lista de jocuri 2012-2014 cu un story captivant, fara shootere cu story de cs.
FUNDA.

4 răspunsuri:
| alliyn13 a răspuns:

Jocuri cu story tari sunt assassin's creed; prototype; far cry; Tomb rider(asta e mai vechi)mai stiu si altele... daca vrei zi-mi un gen

| rRamses explică (pentru alliyn13):

Am avut assassin`s creed, prototype si tomb raider, eu vreau niste jocuri de genul lor nu conteaza din ce an

| alliyn13 a răspuns (pentru rRamses):

Legacy of Kain

| XxXsTrEeTXxXdAnCeXxX a răspuns:

Nu stiu ce jocuri iti plac tie da mie imi place foarte mult prototype 2 si asasins creed 4 black flag [ se misca putin in lag cei drept da nu foarte mult] si mai e si crysis care e iar tare sper ca te-am ajutat.