| Kevlar11 a întrebat:

Salut, as dori sa imi achizitionez un telefon nou si am pus ochii pe cateva modele insa am nevoie de o a doua parere despre : Samsung Galaxy S3, Htc One X, Nokia Lumia 920 ( imi puteti spune cum se comporta windows phone 8 si daca majoritatea aplicatiilor trebuie platite ), Blackberry z10, Huawei P6 Ascend. Orice informatie este bine venita, as vrea sa stiu si durata de viata, o sa il tin minim 3 ani, il voi folosi in special pentru jocuri, gps si navigat pe internet. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| aceaflorin a răspuns:

Eu in locul tau as alege Samsungul. datorita si sistemului de operare, in comparatie cu Nokia Lumia..Procesor bun, display mare, eu ala l-as alege.

1 răspuns:
| Kevlar11 explică:

Ms pentru raspuns, vreo parere despre one x?