| BotWally a întrebat:

As dori sa imi iau in nou monitor si am gasit 2 monitoare identice la specificatii, doar ca unul era de gaming si era cu 100 de lei mai scump... as vrea sa stiu daca merita cei 100 de lei si care e diferenta dintre un monitor de Gaming si unul Home & Office

Răspuns Câştigător
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Monitorul de gaming este special multor oameni care sunt jucatori de metin, gta v, fifa 2017, dar poti viziona filme pe net, muzica etc.
Insa cel de home & office sunt doar pentru cei business ( afaceri ) birou nu este pentru jocuri sau altceva anume e bun doar de Facebook, Youtube atat, parerea mea este sa iti cumperi de gaming da-i un 100 de lei in plus dar stai in fata multor baietii care nu au asa ceva

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Da ma link ba, de unde sa stiu care se merita.Si imi cer scuze ca am folosit cuvantul,, BA" dar asa sunt uneori obisnuit sa zic.

| XYZ02 a răspuns:

Diferenta este in modul de marketing, adica nu exista diferente in "performanta"

| BotWally explică:

Un* autororectorul de pe site este in engleza si a corectat automat