| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa intreb si eu ceva.Stie careva un joc fain de aventura-strategie online gen Steppenwolf? Daca da, spuneti-mi niste variante.Imi place Steppenwolf dar pentru ca m-am jucat prea mult, m-am cam plictisit de el si vreau ceva nou.As vrea ca jocul de care-mi spuneti sa fie ca si Steppenwolf (cine stie jocul, stie la ce ma refer) si sa nu trebuiasca sa il downloadez, il vreau online.Ma poate ajuta cineva? DAU FUNDITA!

1 răspuns:
| DjMud a răspuns:

Imi pare rau, nu stiu acest joc dar incearca, daca vrei sa dwnloadezi metin2fun e frumos jocul...multi il joaca... sper ca te ajutab
plzzz fundita