| anonim_4396 a întrebat:

Salut,as dori sa ma (re)apuc serios sau cat de cat de World of Warcraft pe privat si vreau sa aud niste opinii si sfaturi:
1.Nu stiu din care sa aleg WoW Cataclysm sau Mist of Pandaria, am jucat privat undamed cataclysm dar nimic special doar mam plimbat pe acolo, am batut 2 bossi etc, care sunt diferentele intre cele doua in afara de panda.
2. Vreau sa stiu daca e posibil ca in WoW sa poti face orice,adica gen:Sa iti faci sau sa iti cumperi o casa, sa pescuiesti, minat in mina carbune ceva fun daca gasesc romani sa rad cu ei big grin
3.Ce clasa e distanta si ceva efecte magice:warlock sau mage(fire/ice)?
4.pe pandaria daca este sa ma apuc mai exista varcolac(worgen)?

Răspuns Câştigător
| flash30 a răspuns:

1. Eu prefer Cataclysm, în MoP au avut loc multe schimbări la talente cu care nu sunt obişnuit.
2. Nu faci chestii d-astea în WoW, dacă vrei să te joci de-a minerul, joacă-te Minecraft.
3. Nu prea am înţeles întrebarea deci nu ştiu cum să raspund. laughing
4. Da.

| Umbra3 a răspuns (pentru flash30):

Dar sa poti pescuii, nu stiu faci ceva cu un grup sau cu guilda nu merge?

| flash30 a răspuns (pentru Umbra3):

Merge sa faci dungeonuri cu guilda (sa bati monstrii).