| bormasina a întrebat:

Salut. As dori sa-mi recuperez contul de pubg. Dar am o problema:
-contul a fost facut pe un Facebook care mi-a fost blocat si nu mai am acces la el iar Facebook-ul era facut pe numar de telefon.
Cum fac sa imi recuperez contul?

1 răspuns:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Daca nu mai ai acces la contul de Facebook prin intermediul caruia te logai, este cam imposibil sa intri in posesia contului de pubg. Exact asa am patit si eu cu un cont de ask fm, ma conectam cu Facebook iar la un momentdat mi s- a blocat contul din diferite motive, nu am mai putut sa intru in posesia contului chiar daca am dat tichet pe mail la ask fm. Spuneau ca adresa de email nu e asociata nici unui cont.