| Kalone a întrebat:

Are cineva idee cum pot să recuperez un cont de SMITE?

Ideea este că, eu am acces la cont, pot să intru să mă joc, dar contul e făcut pe un email foarte vechi, pe care am acces de asemenea, dar îmi cere confirmare(din cauza inactivității) de pe un număr de telefon pe care nu îl mai dețin

Și aș dori să-mi schimb emailul la unul mai actual, ca să nu mai am probleme cu contul.

Răspuns Câştigător
| xRaduC a răspuns:

Incearca sa depui ticket la echipa support. Ei sunt in cea mai mare masura sa te ajute cu probleme de genul. Tot ce vor avea nevoie este de sinceritate

| Kalone explică (pentru xRaduC):

Ușor de zis. greu de făcut, am un ticket care stă de 6 luni acolo fără niciun răspuns.

| xRaduC a răspuns (pentru Kalone):

Ah, atunci nu stiu, sorry