| Borasphiron a întrebat:

Cum pot sa imi recuperez contul de Facebook daca cineva a spart contul si nu mai am acces la numar de telefon si email, va rog?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai daca nu ai acces nici la nr de telefon si nici la email cum mai vrei sa-l recuperezi? Daca s-ar putea asa oricine ar putea sa sparga orice cont, nu crezi? Considera-l ca pierdut pentru totdeauna si fa-ti altul!

| ReddY25 a răspuns:

S-a dus

| Dragobeta a răspuns:

Sigur e al tau sau vrei sa-l spargi pe al altcuiva? Ca e ciudat sa nu ai acces la nimic.

| Ancadorinapascale1993 a răspuns:

Păi faci ca mine, iti faci altul. Si gata.
Mai e o optiune: ai contul de google? Stii parola la el.
Din pacate eu nu o mai stiam deci nu puteam sa fac nimic. Daca tu o stii e perfect! Din pacate contul de email nu stiu cum o sa l recuperezi. Daca nu ai parolă. Pt ca o sa primesti multe email-uri pentru resetarea parolei.

| CristiTrusca a răspuns:

S-a terminat. Nu mai exista cale de recuperare