| GhihelNemorile a întrebat:

Aş dori să-mi spuneţi nişte joculeţe care se joacă în 2 jucători,dar nu acelea care se joacă pe Internet,dacă ştiti ce vreau să zic.
Ex. Monopoly, Life

P.S. Dacă ştiţi de unde pot să descarc Don't Angry lăsa-ţi linkul

>Funda< Pentru cine îmi recomandă minim 5 jocuri + link la jocul Don't Angry. Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| Mafiotu007 a răspuns:

Deci 5 jocuri care sa joci cu prietenii:
Mortal Kombat
Pes
Fifa
London 2012
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Si link pentru dont angry:
http://download.cnet.com/Don-t-Angry/3000-2102_4-10198434.html

1 răspuns:
| GheorgheGheorghiuDej a răspuns:

Dar nu esti pretentios deloc in ceea ce priveste conditiile pentru a acorda funda.