| al3xnhino a întrebat:

Salut, As dori sa vand un cont pe Need For Speed World. Contul are lvl 50. maxim de altfel. Poti sa faci curse de la egal la egal cu oricine si ai si 3 masini super bune. Detin un BMW M3 GTR foarte bun, poate cel mai bun din joc, un VIPER DODGE care mai are nevoie de o piesa sau 2 pentru hadling si un LOTUS ELISE... De asemenea am 3000 de nitro, 2000 de ready, 1000 slinghsoturi si peste 2 mil bani in joc

Vand contul pentru 200 RON. Cine este dispus sa dea atatia bani poate sa raspunda aici, iar eu ii voi trimite un PM cu id de mess pentru detalii. Nu este o suma mare pentru ce poate contul meu.

1 răspuns:
| andreeafrumoasa a răspuns:

Ba e! contul tau poate sa se kake?