| Andreyt112 a întrebat:

Salut, As vrea o parere despre aceasta unitate, ( daca e buna de jocuri simulatoare, etc):
https://www.okazii.ro/......a194183330

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu e clar - placa video câți Gb de VRAM are?

| Andreyt112 explică (pentru sierra1):

Memorie RAM8 Gb, atatia are

| sierra1 a răspuns (pentru Andreyt112):

Vorbesc despre memoria separată a plăcii video

| Morgăă a răspuns:

Nu are placa video dedicata deci nu. Cea mai buna optiune ar fi sa iti faci upgrade la un calculator mai vechi si daca nu ai. nu cred ca ai sa gasesti calculator de jocuri pana in cel putin 1500 ron eu as mai strange bani in locul tau sa iau un calculator cu cel putin gtx 1050 (Eu schimb componentele de la calculator o data la 4 ani).

| Andreyt112 explică:

500GB