| NorBy0 a întrebat:

As vrea sa cumpar aceasta placa video vga nVIDIA Asus gt 630, 2gb ddr3 128biti HDMI! Se potriveste oare la pc meu:
Pentium( R) dual core CPU E5400 2.70 2.69 ghz? Sau se potriveste pe orice tip de pc?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Placa video intra in placa de baza asa ca, ce placa de baza ai?

| NorBy0 explică (pentru neluL):

Un jaf are vreo 3 ani! ddr2 e Asrock

| neluL a răspuns (pentru NorBy0):

Asrock sunt multe! NU poti sa generalizezi! Ce slot ai la placa video? Foloseste CPU-Z daca nu te descurci http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html