| IntebareIntrebatoare a întrebat:

Salut, as vrea sa cumpar un Playstation 2. Stie cineva un site pe care pot gasii? Am cautat pe mai multe site-uri dar n-am gasit decat PS 3 si 4.

4 răspunsuri:
| CAMIOANIEEE a răspuns:

PS 2 a apărut în jurul anului 2000 și nu prea se mai găsește.PS 3 a apărut in 2006(mă mir cum de se mai vinde)Însă îl poți cumpăra second-hand(la PS2 mă refer)Însă mai poți căuta pe internet sau la magazine care vând device-uri mai vechi.

| express11 a răspuns:

Okazii.ro

| taurX69 a răspuns:

Am eu ps2 cu 4 jocuri si un joystick al vand ca nevoie de bani