| InTeReSsUl04444 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez o pereche de casti Razer Pro Black.Dar am vazut ca tote castile razer nu au contrroler pe fir.Ce sa fac? Mie imi trebuie neaparat buton pentru mutemicrophon.

2 răspunsuri:
| InTeReSsUl04444 explică:

Pai ma gandeam sa le achizitionez impreuna cu aceasta tastatura dar nu stiu daca are buton pentru mutemicrophone. http://www.pcgarage.ro/tastaturi-gaming/razer/blackwidow-ultimate-2014/

| Mazalu_Gabi_2000 a răspuns:

Poti cumpara o tastatura cu butoane speciale...castile moderne nu mai au buton de mutemicrophon. iti recomand sa iti iei o tastatura havit