| FanAnime a întrebat:

As vrea sa imi cumpar acest PC http://www.emag.ro/......J9QXBBBM/. Ce credeti este bun pentru jocuri? cum ar fi 2013 :)) singurul joc care cere asa mai mult :)).

Răspuns Câştigător
| nurckye a răspuns:

1. NU te lua dupa mihalut ala, deoarece gta nu e pe pc si alte mici detalii.
2. Nu chiar toate din 2013. Eu am un pc ceva mai bun (procesor, 6gb ram, dar placa video e aceeasi) si ruleaza f bine jocuri precum saints row 4, arkham origins, battlefield bc2, blacklist, bioshock ifinite si fifa 14. Ce e drept la low-medium, dar se misca foarte bine.

1 răspuns:
| Mihalut10 a răspuns:

Daaaa. Poti sa stii ca este foarte bun. Are 4 gb Ram. Sa stii ca este cel mai nou model de unitate. Eu in locul l-as cumpara. Poti sa iti bagi orice joc din lume. Cum ar fi :FIFA 2014, PES 2014, GTA 5, NEED FOR SPEE DMOST WANTED 2012... Bafta. Funda?