| Anon03 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar o consola tv Lexibook JG7300 este gen playstation dar nu stiu daca pot sa bag CD cu jocuri gen gta sau altele. va rog stiti daca se poate baga si CD cu jocuru?

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Eu zic sa stai linistit in banca ta.
nu poti sa bagi CD la ea. vine cu jocuri incluse. si la cum stiu eu ca sunt chestiile de genu cu 1111 mii de jocuri incluse, e o porcarie. plus ca ruleaza pe baterii AAA. (acum nu stiu pe cate 3 sau 4, la altex zice 3 la sursa zice 4)

inainte de toate 2 SFATURI:
Citeste specificatiile tehnice.
Uita-te la pret.(ce e prea ieftin e dubios si chinezaraia asta e dubioasa)

| Anon03 explică (pentru Danzell):

Multumesc. eu m-am uitat pe tocmai.ro si am vazut un playstation2 care costa 250 de lei si e aproape nou. este modat e perfect are si 2 controllere+ ca mai este si pret negociabil.