| ReSpawn17 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o consola dar nu stiu care. Sa imi cumpar un playstation 3 sau sa asptept sa apara Playstation 4. Eu totusi vreau sa joc de exemplu gta 5 cat mai repede si atunci cand jocul va aparea PS4 nu va fi pe piata.Dar in acelasi timp as vrea sa mai joc si alte jocuri mai nou aparute care ovr rula mai mult pe ps4. Ce sa imi cumpar?

12 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Eu aici in Austria am vazut deja GTA V de vanzare pentru XBOX 360..deci iti recomand XBOX daca tot vrei sa incerci joc-ul.

| ReSpawn17 explică (pentru userul7200):

1. Gta 5 apare pe 17 septembrie, deci ai vazut gresit
2. eu ma referama la Playstationwinking

| userul7200 a răspuns (pentru ReSpawn17):

Crede-ma am vazut pentru ca m-am uitat mai bine si era GTA V, si m-am mirat ca deja e in magazine, Libro Eugendorf(Austria), Pe site-ul lor spune ca doar din septembrie se lanseaza dar eu am vazut deja in magazin(Poate era limitat)..https://www.libro.at/gta-v (PS3|Xbox360)

| Danişor a răspuns:

Dece sa astepti prietene? Cand poti sa iti iei ps3 daca nu ai observat inca se fac jocuri noi pentru ps2 gen:Naruto ultimate ninja storm 3 etc.

| Hirom a răspuns:

Cred ca mai bine ai astepta consola PS4 deoarece PS3 se va ieftini... iar PS4 va fi mai tare decat PS3winking

| killeru22 a răspuns:

Ia-ti ps4 deoarece :
-mai sunt doar cativa ani in care se fabrica jocuri pentru ps3
-te poti juca mai usor cu dualshock 4 din cauza enzorului din controler
-are jocuri exclusive mai super
-pllaystation camera e mai bun ca eye-ul
-deja sunt jocuri pentru ps4 deci nu-ti face griji ca nu gasesti
Ti-l poti comanda in alte tari unde a aparut deja si il iei mult mai ieftin doar ca trebuie sa platesti taxa de transport sau te poti rezolva cu o ruda din strainatate

| 3DEffect a răspuns:

Gta V cel mai probabil o sa apara pe PS4/THE XBOangryala nou) pentru ca xbox 360 si ps3 sunt sisteme deja invechite si gta V o sa ceara mult.Eu iti recomand sa astepti sa apara PS4.

| 1AngryMan a răspuns:

In 1 rand GTA 5 apare pe 17 septembrie deci mult succes!

| Briana02 a răspuns:

Dacă vrei gt5, sa știi ca nu va apărea pe ps4.dar ps4 are o claritate foarte mare, iar pe ps3 nu prea vor mai exista jocuri, deoarece o sa se axeze multe pe noul PlayStation. Sper ca te-am ajutat, funda?

| andreimircea2 a răspuns:

Daca ar as fi in locul tau mi-as fi cumparat play station 3. Am vazut o promotie aici http://bit.ly/Z2bVdw

Eu unul cand vreau sa joc un joc. fac tot posibilul si oricum diferente prea mari intre ps3 si ps4 nu cred ca vor fi

| FinnalyToLove a răspuns:

Heiihappy Eu zis sa astept sa apara Playstation 4, fiindca dupa ce va aparea iti va fi ciudat ca nu ai asteptat sa apara laughing Pana atunci intra pe PC si joacate online big grin
Sper ca e cat de cat o sugestie buna :**

| MTAx13 a răspuns:

Mai bine iti cumperi Xbox