| SpedyKid a întrebat:

As vrea sa imi pun Windows 8.1 pe al meu laptop Dell Vostro 1540. Dar am citit pe mai multe site-uri ca multi au probleme cu Wi-Fi -u, adica nu se conecteaza. Si as vrea sa stiu daca stiti o solutie la asta. Mersi big grin

1 răspuns:
| CameliaBrown a răspuns:

Dacă nu e cu licență, o să ai multe probleme cu el. Eu am Windows 8.1 cu licență și îmi face figuri câteodată (nu cu WI-FI-ul ) și aș vrea să-l schimb, dar pierd garanția PC-ului. Mai bine bagă-ți Windows 7. O seară frumoasă!