| Sociu_Byu_1988 a întrebat:

Am instalat din nou windows 7 pe laptop (Dell vostro 1540) si am probleme la sincronizarea google chrome. am 2 conturi pe gmail si cu primul nu a vrut nici cum google chrome sa se sincronizeze, asa ca m-am logat cu al doilea cont care s-a sincronizat prefect. problema este ca acum, pe orice cont intru imi par bookmarks-urile, taburile, etc din contul al doilea ce am putut sa il sincronizez. intrebarea este ce pot sa fac sa ca sincronizez marcajele si ce am salvat pe contul cu care ma loghez? multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| TeodorL a răspuns:

Salut! Nu a vrut sa se sincronizeze in ce sens? Nu iti apar booksmark-urile sau nu se conecteaza?

| Sociu_Byu_1988 explică:

Pe primul cont nu s-a sicronizat adica nu au aparut marcajele, taburile, etc si m-am conectat cu celalat cont care il am si acela s-a sncronizat perfect si mi-au aparut toate. problema este ca acuma indiferent cu ce cont ma loghez imi apar toate marcajele si taburile din contul al doilea cu care am putut sa ma loghez. normal ar fi ca sa imi apara marcajele si tot ce am salvat pe contul cu care ma loghez, dar cred ca undeva am gresit eu si acuma nu mai stiu sa il fac sa mearga. sper ca am fost destul de explicita. multumesc frumos de ajutor.