| CataC01 a întrebat:

....as vrea sa ma apuc iar de metin2ro si nu stiu ce caracter sa fac,as avea o idee dar vreau sa ma sfatuiti si voi(ninja arc,surabm, si war mental) si ce itm imi trebuie pentru aceste caracteresau macar unu din ele(nu vreau sa bag MD), vas fi recunoscator.
Apropo am cont de 62 samanca(buff)binecuvantare(m2)si forta(m2),raget(m2),as vrea sa il dau pe MD(metin2ro) sau pe itm draco, astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| dantudorr a răspuns:

Salut iti recomand sa te faci ninja lama sau razboinic corp