| DraaaagooooS a întrebat:

as vrea sa imi cumpar o placa video. deocamdata am placa video integrata. deci daca cumpar una dedicata ar exista vreo problema in a o pune? adica cum as putea sa o pun?

dau fundoi!

PS : am placa asta de baza p5vd2 -vm se si vreau sa cumpar placa asta video http://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cu mana!

| DraaaagooooS explică (pentru K0sti):

Ma refeream daca se potriveste si merge pusa

| K0sti a răspuns (pentru DraaaagooooS):

Pai tu nu vezi ca se potriveste! Nu te uiti si tu la caracteristicile placii de baza si la ale placii video? Sau e greu?

| FanLenovo a răspuns:

Cel mai bine sa o monteze un profesionist, nu acorda prea multa incredere tuturor frustratilor care vor incerca sa iti dea instructiuni false.