| xXAndr3y98Xx a întrebat:

Salut, As vrea sa-mi dati niste pareri despre aceasta configuratie de pc : http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2559506/
Ps: HDD am deja de 1TB (daca o sa ziceti ca ssd-ul e nu e suficient).
Vreau sa-l folosesc mai mult pentru office si putin gaming.(adica oricine se mai joaca si un joc acolo, dar sunt multumit sa le joc si pe low-mediu, nu ma intereseaza high/ultra) In rest sunt curios ce ziceti si voi, despre acest sistem.
Multumesc aniticipat.

Răspuns Câştigător
| AlexandruMircea2003 a răspuns:

Pentru office e bun adica nu ai nici-o treaba la gaming ti-ar merge un joc ca cs go, gta v pe medium-high dar ai puteai sa ma bagi niste banuti si sa iei i5 inca caz ca vrei sa faci si ceva 3d, rendering si sa te mai ajute la gaming...big grin

| xXAndr3y98Xx explică (pentru AlexandruMircea2003):

Nea nu le am cu asa ceva ( 3d, rendering sau alte chestii). Si in gaming pot sa joc jocurile si la low-mediu. Ma intereseaza doar daca e ok configuratia?

| AlexandruMircea2003 a răspuns (pentru xXAndr3y98Xx):

Daca vrei sa fii sigur ii poti intreba pe cei de la PCGARAGE.