| xXAndr3y98Xx a întrebat:

Salut, Imi puteti spune ce parere aveti de configuratia asta? :

http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2559506/

Ps: HDD am deja de 1TB (daca o sa ziceti ca ssd-ul e nu e suficient).

Mentionez ca nu vreau special pentru Gaming sau altceva, Cum am si trecut in wishlist (Mediu-Low) Adica sa imi fac treaba cu el, si putin gaming dar in special sa-mi mearga bine, si ca stiti voi o sa-l tin o perioada. pentru ca nu prea am posibilitati sa-mi mai cumpar altul timp de 5-6 ani.

Vreau sa stiu doar daca sunt compatibile, si niste pareri una alta. Sincer nu as vrea sa modific nimic, sau sa mai adaug.

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

E bine ma, toate piesele sunt compatibile.Si da o sa te tina pc-ul multi ani de acum incolo cred ca o sa te tina in jur de 4 ani si ceva

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

E bun, dar mai bine iti iei serviciu asamblare gold ca la asamblare standard decat o sa iti bage componentele in PC, si o sa ai firele incalcite si nu o sa iti ascunda cablurile, la goal o sa iti daca wire menagament si o sa iti testeze fiecare componenta sa vada cum merge

| xXAndr3y98Xx explică (pentru alexboss2020):

Gata am modificat acum, Multumesc de sfat. In rest totul e bine nu? Ps: Astept sa revine in stoc placa video si daca se poate o oferta la restul componentelor. big grin

| xXAndr3y98Xx explică (pentru alexboss2020):

Multumesc frumos, Astept cu nerabdare sa mi-l cumpar big grin

| alexboss2020 a răspuns (pentru xXAndr3y98Xx):

E bine ma, toate piesele sunt compatibile.Si da o sa te tina pc-ul multi ani de acum incolo cred ca o sa te tina in jur de 4 ani si ceva