| paulmigea a întrebat:

as vrea sa stiu cum fac ca in gta san andreas sa merg cu avionul \ elicopterul si sa scanez vehicolele si daca trag rachetele sa mearga in masina respectiva FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Zelphixeo a răspuns:

Ca sa conduci avionu e chiar usor sageata in sus pentru inainte si in jos pentru oprire iar A pentru ridicare si S pentru coborare Si ca sa tragi cu rachetele iti da o tinta verde cand e rosie inseamna ca este tinta corecta

1 răspuns:
| Trynda a răspuns:

Pai nu ai cum. Nu esti pilot de vanatoare in san andreas, esti CJ. Gansta`