| tonybossman a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca merita sa cumpar PS3 Super Slim, ultimul model scos de Sony acum 1 luna. Va rog frumos, dati raspunsuri corecte, nu de genu' "da, e OK", "e tare" sau altele. Daca merita, va rog sa imi spuneti si specificatiile daca se poate. Primeste funda cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| CineTeCrezi a răspuns:

Iati ma un Ps3 slim normal si i-ati din banii ramasi AC3 o sa-mi multumesti!

| roormaf12 a răspuns:

Nu merita...cumpara-ti un xbox.E mai ieftin si mai bun.

| tonybossman explică:

Ma rog, nu stiu ce sa zic! Xbox 360 Slim, singura consola ieftina este cea de 4GB memorie care costa 850 Lei la Media Galaxy. Si nu ai ce face cu ea pentru ca e decat consola si controller-ul. Ma gandeam ca la PS3 Super Slim de 500GB+ FIFA 13 la 1.370 Lei, tot la Media Galaxy, e acelasi pret ca la un Xbox 360 de 250GB.