| Mihail_David_1990 a întrebat:

As vrea sa achizitionez un xbox 360 super slim 250 GB. Dar nu stiu daca se merita. Se mai fabrifca jocuri pentru el? In mare parte stiu de la multi oameni ca este bunicel. dati-mi raspunsuri urgent.

6 răspunsuri:
| Mirceaeliade a răspuns:

Se mai fabrica si uite aici http://bit.ly/1sP1Xfx e mai scump cu 20-30lei dar merita promotia tine pana maine
http://bit.ly/1uLRxOY

| Mihail_David_1990 explică:

Si as vrea sa stiu de pe ce site as putea cumpara un monitor bun pentru xbox 360 pana in suma de 350 de lei.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Mihail_David_1990):

N-ai televizor de vrei monitor?laughing

| Mihail_David_1990 explică (pentru FatUglyVirgin):

Am o plasma LG dar vreau un monitor in camera mea.

| Mihail_David_1990 explică:

Daca nu se mai fabrica jocuri pentru xbox 360 atcunci o sa imi iau un ps vita cu ps vita tv.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Mihail_David_1990):

Cine te-a mintit ca nu se mai fabricalaughing? n-o sa se mai fabrice peste 4 ani poate