| ****TiNaaaaa**** a întrebat:

Buna TPU.happy am si eu o intrebare. vreau sa imi cumpar super slim(capsula de slabit i se mai spune)ce pareri imi dati? sa o iau. vreau sa slabeesc si stiu ca dda rezultate. va rog da-ti raspunsuri calumea adica nu genu`."nu lua pastile ca nu sunt bune "sau chestii din astea. daca ar fi persoane care au luat si stiu. ma-s bucura dau FUNDOI:*

2 răspunsuri:
| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Ma alea sunt eficiente cat de cat dar nu le vad rostul...cand tu poti slabi prin exercitii fizice si mancare sanatoasa (varul meu a slabit 20 kg in 3-4 luni)... lenea asta ce face happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa iei pastile mai bina faci in fiecare zi sport si exercitii fizice si mananci sanatos si o sa fie mai bine. funda?