| alextheking11 a întrebat:

As vrea sa stiu un top 10 al celor mai faine jocuri online pe care le stiti. Imi puteti spune? Eu nu mai pot descarca nici un joc din anumite motive. Dau funda primului raspuns!

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

De ce nu ai zis ca vrei jocuri in browser? 1:Bite fight, 2: Tanoth, 3: Kiez Kings, 4:Gladiatus. Altele nu am mai jucat.

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Doar top 10? Ce zici de top 150? http://mmohuts.com/gamelist

| alextheking11 explică (pentru William):

William nu este top 150 ci o ordine alfabetica a jocurilor mmo deci fara funda!

| alextheking11 explică:

1.Vreau si online nu numai mmo 2. Vreau sa nu fie descarcabile!

| William a răspuns (pentru alextheking11):

De ce nu ai zis ca vrei jocuri in browser? 1:Bite fight, 2: Tanoth, 3: Kiez Kings, 4:Gladiatus. Altele nu am mai jucat.