| William1000 a întrebat:

As vrea sa va zic ca am facut propriul meu concept de erou pentru Overwatch. Asta este design-ul actual, dar pe viitor o sa ii refac costumul, stilul desenului, etc. etc. Dar as vrea sa stiu ce parere aveti si daca aveti niste sugestii. Eroul il gasiti aici: https://knight-rares.deviantart.com/art/SPECTER-an-Overw atch-fan-made-hero-701940941

2 răspunsuri:
| AstroNoot a răspuns:

Desenul arata ok, mai prost cu denumirile/engleza.Pot sa te ajut daca vrei

| William1000 explică (pentru AstroNoot):

Multumesc. Stiu ca sunt greseli pe care le-am depistat mai tarziu. As fi bucuros daca m-ai ajuta, dar planuiesc sa ii fac un remake. Nu de alta dar cred ca trebuie sa lucre la stilul grafic si la costumul acestuia. Si cred ca nu ar strica sa inlocuiesc niste abilitati ca presupun ca este prea OP.