| BJK1903 a întrebat:

Salut,as vrea si eu niste jocuri TARI de actiune/aventura. Ceva ce chiar mi-ar placea si as juca de placere. Am Inter Core i3-2370M CPU @ 2. 40GHz, 6 GB Ram, AMD Radeon HD 7500/7600. Multumesc de ajutor, ofer FUNDA celui care imi da cat mai multe jocuri happy

2 răspunsuri:
| XRoGamer a răspuns:

Tomb Raider, Oblivion, Skyrim, Dragon Age 2, World of Warcraft, The Forest, Far Cry 2, Left 4 Dead, Crysis 2, Scrap Mecanic, Minecraft Story Mode, F.E.A.R.Funda!