| BJK1903 a întrebat:

Salut,vreau si eu niste jocuri care sa merite sa le joc. Nu conteaza din ce an a aparut jocul, numai sa imi placa la nebunie.
Inter-Core I3-2370M CPU @ 2. 40GHz, 6 GB RAM, AMD Radeon HD 7500/7600 Series. Poate sa fie de actiune,aventura, etc. FUNDA

7 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Battlefield 3
Call of Duty ADvanced Warfare
Medal of Honor
Crysis 3

| BJK1903 explică (pentru Anonimuserr):

Mai stii si alte jocuri? happy

| Anonimuserr a răspuns (pentru BJK1903):

Îmi dai 100 ron şi îţi zic şi alte jocuri.

| BJK1903 explică (pentru Anonimuserr):

Iti dau 100 romi, ron nu am. Am doar romi laughing. Mai stii si alte jocuri? Vreau ceva nou in calculator, nu conteaza din ce an a aparut dar sa fie interesant si sa aiba o grafica buna.

| Anonimuserr a răspuns (pentru BJK1903):

Nuvreau rromi ţine-i sănătos. Battlefield hardline încearcă
FIFA 14, FIFA 13
COssacks Back to war
World of Warcraft
Medal of Honor 2010
Hidden and DAngerous 2 un joc care mi-a plăcut teribil. Mie cel puţin îmi plac cele din al doilea război mondial.

| cosmypissy a răspuns:

The sims 1/2/3/4
5 nights at freddy
Assin's cread
Jaws etc.

| BJK1903 explică (pentru cosmypissy):

Jocuri mai noi, nu jocuri din 1900 toamna. laughing