| ChrissSthep a întrebat:

As vrea si eu sa stiu de la cei mai experimentati in cele ale calculatorului. Ce pot face cu al meu. Pornesc calculatorul si imi apare totul normal pana la o chestie cu Please enter setup to recover bios setting. De acolo se opreste nu pot apasa f1 sau f2. Va rog frumos sa ma ajutati. Sunt disperat PC. Acolo am majoritatea proiectelor mele... La fel si poze si tot. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bai asa mare. Daca tii in principal sa-ti recuperezi pozele prima data ( sau ma rog ce mai ai tu pe mediul de stocare ) du la un prieten HDD-ul si roaga-l sa-ti faca un DVD cu tot ce ai mai important pe el. Dupa ce ai facut backup-ul asta du unitatea la un service pentru a iti inspecta ce e in neregula cu bios-ul ( sau placa de baza ).

| ChrissSthep explică:

Ahh. Ok! Dar sa inteleg ca nu ii pot face nimic nu?