| KodeX a întrebat:

Aseara am pus un videoclip pe youtube de gaming (tin sa precizez ca nu am mai filmat de multa vreme si asta este un nou proiect ) si era Full HD ( 1080p) acuma cand am intrat il gasesc la 360p. Ce pot face ca sa il aduc sa fie macar la 720p? sa apara optiunea pentru asta, caci am uitat. Cine ma ajuta primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Anonymous744 a răspuns:

Cand intri in el pe youtube acesta dupa un timp se aduce la forma randata ( sper ca l-ai randat ) sau daca nu il poti seta tu din coltul dreapta jos
( o rotita ).
Poate, timpul de procesare a fost mic, asa ca asteapta si tu putin timp

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in dreapta acolo unde iti apare video-ul este o rotita si dai acolo si setezi.

| LittleBoy01 a răspuns:

Salut! Daca intrii pe Youtube la videoclip el iti apare initial la 360p dar poti sa ti-l reglezi la ce rezolutie vrei tu, daca tu zici ca ai filmat Full HD. Se poate regla atunci cand te uiti la el direct pe Youtube

| KodeX explică:

Multumesc pentru raspunsuri, daca vreti sa vedeti videoclipul uitati adresa :
http://www.youtube.com/watch?v=H8EcaeF7mvE
PS:Nu am venit sa fac publicitate sau ceva de genul! Sper sa va placa si sa da-ti si la altii sa se uite