| iGoxi a întrebat:

Assassin's Creed Odyssey are ceva continuare de la celelalte assassin's creed-uri? As vrea sa ma apuc de el si imi e frica ca trebuie sa le termin pe celelalte ca sa inteleg povestea. Mersi

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nope. Are loc inainte ca Asasinii si Templierii sa existe ca grupari per se.

| iGoxi explică (pentru Wr3nch):

Oh,oke.Mersi mult

| Florin05 a răspuns:

Nup, daca chiar vrei un joc cu mai multe sequel-uri joaca primele assasins creed in ordinea asta : Assasins's creed 2, Assasins's creed brotherhood, Assasins's creed revelations

| iGoxi explică (pentru Florin05):

Cum adică sequel-uri?

| Florin05 a răspuns (pentru iGoxi):

Mar refeream la continuari.
mda am folosit cuvantul far a sti esact ce inseamna scuze