| mafiot1 a întrebat:

Salut asteptati cu nerabdare Steam Summer Sale? si ce parere aveti despre Steam Summer Sale?

1 răspuns:
| Mirel1994 a răspuns:

Salut! Eu sincer imi cumpar jocurile de pe g2a.com. Acolo mai tot timpul gasesti jocuri la reducere si mult mult mai ieftine de cat pe steam. Un exemplu ar fi Counter Strike Global Offensive, care pe steam costa vreo 65 de lei, iar pe g2a este 35 de lei happy Si ca sa iti raspund la intrebare, eu unul nu astept Summer Sale happy