| winchesters a întrebat:

Sall all! Ptr fanii serialului "the vampire diaries".
A`ti vz ep 7? Ce parere aveti? Asteptati cu nerabdare ep 8?
Noutati ceva despre serial?
Cel mai bun rasp primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

L-am vazut... ce rau imi pare ca s-au despartit elena si stefen. faceau un cuplu asa dragut:X imi pare bine ca Katherine este inchisa din nou in mormant desi chir nu imi pot da seama cine a rapit-o pe elena la sfarsitul episodului. astept cu nerabdare episodul 8. sper sa o gaseasca repede pe elena:X

2 răspunsuri:
| BreeTanner a răspuns:

L'am vazut:Xlove struck:X...de 2 ori chiarhee hee
Si, ca si de obicei... Iar am plansblushingcand am vazut ca lucrurile intre Elena si Stefan nu s'au reparatcryingcrying...
De'abia astept ep. 8. Vreau sa vad ce mai apare...Trebuie sa se intample ceva palpitant, ca si de obicei, ceva neasteptat si super:X:X:X.Ca si serialull:X:X:XSunt nerabdatoare sa vad cine au rapit'o pe Elena:XM'am uitat deja la niste mini filmulete de prezentare a ep. 8 si au fost superlove struckDe'abia astepptt!:X:X:X
Luv Elena & Stefan!:X:X:X♥♥♥♥♥Inca putinn day dreaming:X:X:X

| Miruna1279 a răspuns:

Dapz l-am vazut happy the cat is dead devil cred ca ep. 8 o sa fie super happy Rose ma duce oarecum cu gandul la Alice Cullen tongue cred totusi ca ep. 9-Katerina o sa fie si mai si! big grin in sfarsit in Katerina aflam trecutul lui Kathee hee P. S: Team Delena forever! love struck