| croissant a întrebat:

Asteptati cu nerabdare sa vina sarbatorile? De ce?

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Eu una abia astept, este perioada mea preferata din an, cand pot petrece ceva timp cu toata familia mea, imi pot revedea rudele din straintate care se intorc mereu de sarbatori in tara, pot face cadouri pentru cei dragi, imi doresc foarte mult sa fie zapada, pentru ca un craciun fara zapada este ca o prajitura fara zahar, nu-i mai simti adevaratul gust:X
Ador sa stau cu mama in bucatarie si sa pregatim mancarurile traditionale de craciun, sa imbpodobesc bradul, si sa ma distrez bineinteles rolling on the floor love struck
Le urez de pe acum sarbatori fericite tuturor, si ca veni vorba: Astazi, pe 1 Decembrie, este oficial prima zi de iarna :X

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pur şi simplu e atmosfera aceea caracteristică sărbătorilor pe care o ador, amestecată cu mirosuri caracteristice.

| Musique a răspuns:

Nu,pentru că nu-mi plac în mod deosebit.
O zi bună.

| vali1985 a răspuns:

Da deoarece imi place sa petrec cu familia aceste sarbatori.
Astept mai ales Craciunul pentru brad, sarmale si pentru armonia care trebuie sa fie.

| oOSaritaOo a răspuns:

Eu astept vacanta, sincer nu prea fac cine stie ce de sarbatori, numai ca stau cu familia... si asta tot fac de 17 ani laughing

| TheSoldier a răspuns:

Sa vina mosul:]]=]]

| dragos9234 a răspuns:

DA.
Cadourile sunt de vinahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa, pentru cadourile lui moşu (care exista, dar controleaza mintile parintilor, facandu-i pe ei sa ne spuna cum ca el nu exista). Al naibii, daca mai aduce carbuni il sacrific pe rudolf.

| CosminC86 a răspuns:

Astept sarbatorile pentru ca vine vacanta

| RainboyDash a răspuns:

Da pentru ca vreau sa ma imbat de revelion :X

| Ƨirenia a răspuns:

Daaa! E fain sentimentul... iesi cu pretenii, you know.

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Da. Pentru ca vreau zapada :X si ne petrcem timpul cu persoanele dragi, dar tu?

| Mlov3u4ever a răspuns:

Da astept cu nerabdare.Pentru ca de Craciun este ziua mea:X:X.Nu numai asta dar Craciunul este cea mai frumoasa Sarbatoare din calendarul ortodox(cred eu).

| Dudyy a răspuns:

Da, pentru ca este singurul lucru bun din iarna.

| Riderx1 a răspuns:

Concediu, distractie cu familia/prieteni

| Theoryofabook a răspuns:

Ooo cadourile lui mosul acela care as spera sa fie mai darnic anul asta waiting nu ca anul trecut

| ancutz16 a răspuns:

Daaaaaaaaa sa fiu alaturi de familie!happy

| Giiorgiiana a răspuns:

Da, Deabia Astept Sa Vina.
Impodobim Bradul, Sa vina Mosul, Sa Vina Zapada., Sa Stai Cu Persoanele Dragii.:*

| Teddy95 a răspuns:

Pentru ca e cea mai frumoasa perioada a anului (prieteni, familie, cadouri, spiritul si atmosfera sarbatorilor:X)...shi in plus avem si vacantabig grin