| suntperfect a întrebat:

Salut ati putea sa imi spuneti mie daca pe carcasa asta:Carcasa Segotep SG-Z1, ar incapea urmatoarele piese!

I5 3350p 3. 1ghz

palit gtx 660 2gb oc

4gb ram 1333 mhz

Sursa Corsair VS Series VS450

Placa de baza Asus P8H61-M LX3 PLUS R2.0

hdd 160gb
Si ce pareri aveti despre fiecare piesa in parte, referitor la gaming!

2 răspunsuri:
| RoKeRaS a răspuns:

Este o alegere foarte buna mai putin hdd mie mi se pare ff mic iar unu de 500gb si rami macar 6 gb si poti rula multe jocuri la very high! Bafta cu el!

| suntperfect explică (pentru RoKeRaS):

Dar dar nu cred ca voi intampina probleme in jocuri din cauza hdd, dar de sursa nu o sa am probleme nu?