| notair1 a întrebat:

Auziti, vreau si eu sa-mi bag 2 gb de rami.Am am gasit o placuta cu 2gb rami, ddr2, pc4300 si 800 MHz (se potrivesc toate cu pc meu). Problema este ca nu stiu cum sa il montez. Daca stie cineva, sa-mi spuna. Multumesc [FUNDA]

1 răspuns:
| GaBy97GaBy a răspuns:

Intai trebuie sa te uiti daca placa e la fel ca cea pe care o ai adica ddr2 in cazul tau si dupa deschizi unitatea vezi ca sunt acolo niste cleme le desfaci si bagi placuta usor iar clemele trebuie sa se inchida singure.Bafta!