| D1FuZ0Rr a întrebat:

Ok deci am primit pe skype un fisier pe care il asteptam si era doar un shortcut si nu am reusit sa il deschid(asteptam o arhiva winrar) asa ca am dat click dreapta si am dat open with si am dat pe winrar.nu am remarcat ca am dat sa se puna automat la toate fisierele ink, deci cum as putea sa le fac sa revina la normal? ca nu pot sa folosesc shotcut-uri pe dekstop acum...

Răspuns Câştigător
| 11Marius11 a răspuns:

Cea mai buna metoda ar fi sa dezinstalezi winrar-ul si sa il reinstalezi. Daca metoda asta nu este buna poti reveni cu un raspuns happy

| D1FuZ0Rr explică (pentru 11Marius11):

Merci,a functionat