| Dchirila a întrebat:

Sal TPU am o problema cand deschid un joc sau messengerul, cum le deschid apare un fisier Open with si ma intreaba cu ce program vr sa deschid acel fisier si am incercat cu toate programele si tot nu merge va rog sa ma ajutati cred ca are ceva legatura cu WinRar.

2 răspunsuri:
| CiprianFreeLife a răspuns:

Uita-te sa aiba extensia.exe la sfarsit, si daca are in loc de.exe sa zic.dll sau eu stiu, pune-i.exe

| TripleZ a răspuns:

Uita-te sa aiba extensia.exe la sfarsit, si daca are in loc de.exe sa zic.dll sau eu stiu, pune-i.exe