| YoNutzZzEU a întrebat:

Azi am încercat să ghicesc o parolă la un laptop cu windows 8 și am bagat de prea multe ori greșit și am mai încercat și combinați ca "ctrl+shift+alt" că așa mi-a zis un tovarăș și am mai apăsat de multe ori shift și am dat "yes" și acum care este problemaproblema,nu mi se mai aprinde laptopul delocdeloc,apăs butonul de power dar nimic. DACĂ ȘTIȚI CE S-A ÎNTÂMPLATÎNTÂMPLAT, VĂ ROG AJUTAȚI-MĂ!

DAU FUNDĂ!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are treaba cu ce ai apasat acolo... daca zici ca nu se mai aprinde inseamna ori ca nu mai ai baterie si nu e "la priza" fie ca l-aui defectat(lovit) si s-a stricat ceva in el...

| YoNutzZzEU explică:

Am aflat ce patit s-a ars placa de baza laughing Nici macar nu era laptopu meu laughing