| torvik a întrebat:

Azi am primit slot pe un server dar nu stiu cum sa-l pun. Adminul mi-a scris asa : "Nick + Pass la id-ul D1zZz.lgz,/lock.". Dar nu stiu ce sa fac. ajutati-ma va va rog! Parola de la slot nu mi-a dat-o sau trebu s-o alcatuiesc? Dar cei cu id-ul de ce mi la da?

Răspuns Câştigător
| razvyaga a răspuns:

Id-ul este numele pe care ai primit slot/admin. Pass este password adica parola pe care trebuie sa ti-o spuna detinatorul/owner-ul serverului si pe care doar tu si el trebuie sa o stiti.