| GheorghiuNarcis2000 a întrebat:

Salut,azi am vazut la tv un joc western pentru PC si nu mai stiu cum se cheama,e asemanator cu GTA-ul,primesti misiuni de la tot felul de oameni, ai open-world, merge sa vanezi si chesti din astea.

Fundawinkingwinking

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

Red Dead Redemption....este exclusivitate pentru console

14 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Sau The West? Dar e joc pentru Browser!

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Ok baga idu meu de mess sa-ti dau url de unde sa-l descarci mark_tuning

| Alex1997fun a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Ce să descarce mă?laughing))Îi exclusivitate pentru console! N-are cum să-l joace pe PC! Ai stat mult să te gândeşti la acest răspuns?

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru Alex1997fun):

A serios atunci dc eu descarc de pe pc jocuri de consola si le fac pe dvd cu un anume program

| Alex1997fun a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Acele jocuri sunt pentru consolele modate...şi sunt sigur că el întreba de versiunea de PC.Nu mai vorbi dacă nu te pricepi. Dacă tăceai, filozof rămâneaiwinking

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru Alex1997fun):

A ai o consola codata duo odata la decodat

| Alex1997fun a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Serios? Te sfatuiesc să nu mai scrii când ai febră! Ce ai zis acolo? Tu ştii riscurile unei modări? Din nou:"dacă tăceai, filozof rămâneai".

P.S. Ai asasinat limba românăhappy(şi se zice modat/nemodat)

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru Alex1997fun):

Serios rolling on the floor ce glumet esti

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru Alex1997fun):

Re: eu numi bag tastatura in romana =]] c tine

| Alex1997fun a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Crede-mă că nu trebuie să schimb tastatura pentru "ă,â, ţ, ş". Spre deosebire de tine, unii(mă aflu şi eu printre ei) au un program pentru diacritice. Dacă eşti ţăran, măcar nu mai semnaliza!

Re: "numi" se scrie "nu-mi".Nu-ţi trebuie tastatură în română pentru o amărâtă de cratimăhappy. Aaaa! Te rog să nu te iei cu mine-n scris că nu prea le ailaughing. PACEhappy!

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru Alex1997fun):

Sugemai
de pla

| Alex1997fun a răspuns:

şi Petruică îi la fel... poate-poate rezolvaţi cevasmugsmugsmugsmug

| Alex1997fun a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Ce să-ţi sug mă? Ai tu de aia? Eu nu cred,impotentule! Nu puteai fără să mă înjuri,nu? De fapt,ţăranul trebuie să-mi arate cât de ţăran este,înjurându-mă. Unde eşti tu, Adolf, când ciorile intră în convorbire cu oameni? Fă-ţi, te rog, apariţia!