| Krooss a întrebat:

Azi ma jucam pe pc si dintr-o data mi s-a blocat mouse-ul. Am dat restart si tot nu mergea iar apoi l-am lasat cateva ore inchis si cand l-am deschis a mers potin si iar s-a blocat. Ar putea fi windows-u de vina?

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Probabil ai ceva virusi, conectiune proasta la fir, sunt mai multe tipuri.
Incearcaun alt mouse sa-i faci proba daca merge bine ala atunci ai ceva defecte la mouse daca nici ala nu merge reinstaleaza windosul.
Bafta la rezolvarea problemei.

| Krooss explică (pentru Mihail2020):

Am incercat si alt mouse si nu merge. Am sa reformatez pc-u. Multumesc frumos.