| Stefan2341 a întrebat:

Salut baieti, am si eu o mica intrebare la voi. De curand am achizitionat o sursa de 500 W care are 2 ( mufe pentru procesor ) fiecare are cate 4 pini Pe una din ele scrie " 4 P si pe cealalta 4 + nu inteleg treaba asta... si nu stiu care din ele intra in slotul de la procesor... Vreau sa mentionez ca am placa de baza " fujitsu d2917-a1 " Am sa va las mai joc o poza cu cele 2 mufe. Multumesc frumos.
https://postimg.org/image/pl95jsd15/

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Ai doua mufe pentru placile de baza ce au nevoie de conectare 8pini, tu o poti pune linistit pe cea care scrie 4P si cealalta sa o lasi libera.