| Allexutszu_Allexu_1994 a întrebat:

Salut baieti , cum as putea sa fac si eu mai repede niste vizualizari la un video pe youtube, am nevoie pentru un concurs la Metin, pot sa pun linkul aici? Am pe cont peste 65.000 de vizualizari, deci cat de cat am facut fata, dar vreau sa fac repede la un video despre Metin pe care l`am Uploadat... cum as putea?

Răspuns Câştigător
| Horty a răspuns:

Trebuie sa ai Mozzila Firefox. Exista un plug-in cu reload at 5 seconds. Cauti pe site-ul de la Mozila si iti instalezi plug-in-ul. Apoi intr-o zi poti sa ai 200 views per PC-ul tau.

| Allexutszu_Allexu_1994 explică (pentru Horty):

Da`mi add : bebezurliu
ma ajuti te rog?

2 răspunsuri:
| Allexutszu_Allexu_1994 explică:

Gata, am rezolvat... mersi mult Horty fontasmug