| KaZoo a întrebat:

Salut baieti si buna fetelor!
As vrea sa joc si eu un Metin2 ca lumea insa toate sunt de lv max 250.
Eu caut unul de 105 cu rate 100-150%, la fierar variabila, iar bonusurile sa nu fie scumpe in shop-ul de diverse.[Ceva gen cum era Metin2XPM mai demult...ala chiar a fost misto 3on the phone
Daca stiti un astfel de Metin2 v-as ruga sa mi-l descrieti putin.
Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Asta e un server care chiar permita http://www.metin2infernus.ro/ lv maxim 105. Rate sunt 200% iar serveru este foarte frumos. Shopurile normale nu gasesti otel sau batalie dar se dropeaza usor la metine din padure.

1 răspuns:
| UltimateFlame101 a răspuns:

Stiu ca nu te ajut dar tine minte asta. la fete nu se zice "buna" si zice: salut! ca buna esti deja big grin